invoc


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Sunday, August 4, 2013

02.08.2013 SaLuSaSaLuSa  - מיום 2  באוגוסט 2013

אנו מתחילים שלב חדש של מערכת יחסים איתכם וכמה כבר מרגישים זאת. אנו מכינים אתכם לבואנו ואנו רוצים להיות בטוחים שאתם מבינים מהי המשמעות לכם באופן אישי ולכולכם ביחד כחברה. אנו עושים זאת צעד אחר צעד ללא כוונה להדהים או להפחיד אתכם. זה תלוי בתוכנית חייכם מתי ואיך זה יקרה. אלה מכם אשר מוכנים להמשיך הלאה והשיגו רמה מסוימת של תודעה עשויים להתפלא כמה מהר דברים ישתנו לקראת חוויותיהם הנהדרות שהם חלמו עליהן במשך זמן רב. אנו מבקשים מכם בשנית להתמקד בניקוי שלכם, כיוון שזה מאוד חשוב ליכולתכם לעלות אפילו גבוה יותר. אל תהססו לבקש את סיוענו, כיוון שאתם מוקפים בישויות אור כה רבות שמשתוקקות לסייע לכם כפי שלא היה מעולם כך לפני כן. הרגישו אהבה זו שנשפכת לתוככם ואפשרו לה להיכנס לכל תא בודד של גופכם ואל תאפשרו לדאגות או לספקות לעצור אתכם מלעשות זאת.  אור ואהבה הינם מכשירים מאוד עוצמתיים עבור התמרתכם הפנימית ואתם תתחילו לראות זאת גם בצד החיצוני. בטחו בעצמכם כיוון שהדבר היחיד שמאט את תהליך השינוי האישי שלכם הוא הדאגה שאתם עשויים לא להיות מסוגלים לעשות זאת.

אנו מבטיחים לכם שגם ההתמרה של המערכות הפיננסיות והממשלתיות שלכם קרובים לקו הסיום ובאמצעות תודעתכם הגדלה, אתם יותר מסוגלים לקבל את כל השינויים הדרושים כדי להשלים "ריצה ארוכה" זו בהצלחה. זה לא העניין ואף פעם לא היה להיות הראשונים, אלא להגיע לסיום כמה שאנו יכולים איתנו. חיו בעכשיו ואתם תראו שכל זה מתרחש באופן כה נהדר ושלוו מתוך העצמי הפנימי הרגוע והממורכז. שלחו את האהבה ואת האור לכל המקומות ברחבי אמא כדור הארץ האהוב שלכם, שאתם חושבים שהם צריכים זאת ותראו כמה עוצמתיים אתם כיוון שרק עם מחשבותיכם האוהבות אתם יכולים לסייע להקל את סבלם של כה רבים. אנו עובדים מקרוב עם בעלי בריתנו לפתור נושאים אלה, עם זאת אין אנו יכולים להכריח שום דבר כי רצון חופשי מעורב בכך. אין המשמעות היא שהמצב של העניים לא ישתנה או אף אחד לא יסייע לכם. זה להיפך, כשהממשלות שלכם כבר מיישמות שינויים חדשים לתוך התוכניות הקודמות לסיוע לעניים בעולמכם, אשר הראו את עצמם בהרבה מקרים חסרי תועלת ולא מספיקים. אתם כבר יכולים למצוא מידע על שינויים אלה באינטרנט שלכם וגם בכלי תקשורת אחרים.

שמרו על עצמכם במצב נפשי שלוו כיוון כפי שרבים מכם גילו, זוהי הדרך הטובה ביותר לפתור את כל הבעיות העולות בחיים היומיומיים, ללא צורך בתגובה כועסת או מאשימה כלפי העצמי או כלפי האחרים. אל תאשימו את עצמכם אם זה קורה, אתם לא מושלמים ואף אחד לא מצפה מכם להיות כאלה. פשוט חשבו על כך ואנו ורבים מכם כבר יודעים שבפעם הבאה בה אתם תתמודדו עם מצב דומה, אתם תגיבו הרבה יותר בשלווה ועם הידיעה שאתם מדברים לנשמה אוהבת אחרת אשר עשויה לראות דברים בצורה שונה מכם. עם זאת, אין צורך להתווכח או לפגוע אחד בשני. ראו את כל האחרים כעצמכם, כשגם לכם היו "ימים שחורים" וחלקו את אהבתכם איתם.

אני SaLuSa מסיריוס וכתמיד אנו שולחים לכולכם את אהבתנו. אפשרו לה להיות בתוך הווייתכם והרגישו איך היא "מדברת" באופן נפלא לנשמתכם. זכרו שאתם נאהבים מעבר לדמיון שלכם ובידיעה זו הניחו את הישן מאחור וקדמו אותנו כמשפחתכם האמיתית.

מתקשרת: MADAD
אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translator: Gili
  

No comments:

Post a Comment

Hino Sl