invoc


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/





Saturday, June 29, 2013

26.06.2013 Salusa


SaLuSa - האור ממשיך לזרוח

פורסם ב-26 ביוני 2013 על ידי Multidimensional Ocean /Laura

אומץ נחוץ מאוד בזמן זה כשרבים מכם מרגישים הרבה פחד בלבכם. פחד הוא מאוד נוכח עכשיו: פחד מאי הודאות, מתשלום החשבונות, מהתאמה לחברה שהם לא יכולים יותר להתייחס אליה או להבינה.

המכניזם הרגיל של המערכת עדיין במקומו נכון לעכשיו, עם זאת, ישנם שינויים רבים בדרך, מבלי להתחשב במאמצי הקנוניה לשמור על הפרדיגמה הישנה במקומה. האמת היא שהם יודעים שהאנושות נועדה להתעורר, והם עושים את כל המאמצים לשמור את בני האדם ישנים ותחת שליטה.


אין זה משנה כמה קשה הם מנסים, ומנסים לשלוט בדורות הצעירים יותר, הם יודעים שאין הם הולכים בכוון של רצון האלוהות. רבים מכם מרגישים מיואשים וחסרי סבלנות לראות את קריסתה של שליטת הקנוניה על החופש שלכם, עם זאת, חשוב להבין כי הסיבה שהיא עדיין במקומה בשלב זה, היא כיוון  שרבים מבין אחיכם ואחיותיכם מפחדים לשחרר את הפרדיגמה הישנה, כשהם אינם יכולים לדמיין מערכת טובה יותר, ואף לא חלמו אי פעם על מערכת טובה יותר, יותר כוללנית ושלווה.


האליטה עובדים קשה לשמור על נתיב המלחמה בהרבה חזיתות, של כישלון כלכלי מתוכנן, על מנת לשמור על הרטטים של הקולקטיב בפחד.


הדור החדש נחשף לדרך חשיבה מאוד אינדיבידואליסטית ואין להם מושג איך לחשוב מחוץ לקופסא. הם מורגלים לפחד ולתחרות, הם גדלו מבלי שתהיה להם רוח של קהילה וסולידריות. צריכים להראות להם מה המשמעות לתת אהבה מבלי לצפות למשהו תמורתה, וגם לקבל את השוני באחרים.


קיר של דורות נבנה בין הדורות הצעירים והוריהם, במובנים רבים. ההתעוררות תהיה קשה לכל אחד, אבל בעיקר קשה לאנשים בשנות העשרים המוקדמות החיים בעולם המערבי.


חל פיצול בין דורות, אולם גם פיצול בתוך הדורות עצמם: העשירים כנגד העניים, אלה שרוצים לשמור על המערכת במקומה כנגד אלה אשר רוצים שהפלנטה תתעלה, וגם פיצול בין מה שחלק מכם בעוד שאחרים רוצים לשפר את עצמם בשעה שהם חיים במימד השלישי.


במהלך זמנים סואנים אלה, חשוב שרבים מכם יישארו מקורקעים ומושרשים בגאיה. אם אתם מרגישים דאגה ומתח, אנו מעודדים אתכם לראות זאת, ולשחרר זאת, באמצעות התעסקות בעבודה מעשית יותר ופעילויות בחוץ במהלך הקיץ.

האמת היא שאתם כולכם ישויות אלוהיות, בצורך גדול לאהבה ולהבנה. לרבים מכם ישנם חסימות ברמה הרגשית, מפגיעות בעבר. כל פגיעה ואכזבה יכולה להילקח כה אישית על ידי עובדי האור.

ברצוננו להזכירכם שאתם כולכם נאהבים ונערצים עבור עבודת האור שלכם על פני הפלנטה בזמן זה. היכולת הגדולה יותר שישנה לרבים מכם, היא היכולת לראות את עצמכם, אז אנא אל תעצמו את עיניכם למה שאתם רואים, אל תשחררו זאת, אל תחסמו זאת, אלא נסו להישאר פתוחים לכל האפשרויות ולהישאר במרחב של אהבה וחמלה.


הזמנים עבורם התנדבתם, מתרחשים עכשיו, אתם תצטרכו את כל האומץ והנחישות על מנת להישאר מקורקעים ולשירותם של אחרים בזמן זה. שינויים רבים לפניכם, קהילות עובדי אור יקרות, בבקשה הישארו מאוחדים ובעלי ראש פתוח לרעיונותיהם של אחרים, פתחו את לבכם אחד לשני בשמחה ובחמלה.

אנו שולחים את כל אהבתנו, כתמיד.

תודה לך, SaLuSa


מתקשר: Multidimensional Ocean

   

גילי ויצמן - אנרגיה במגע
רפלקסולוגיה ושיאצו בשילוב עם הילינג
052-6001200


  
Translator: Gili
  

No comments:

Post a Comment

Hino Sl