invoc


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Friday, August 9, 2013

09.08.2013 SaLuSaSaLuSa  - מיום 9  באוגוסט 2013


אנו רואים כיצד האור עולה יותר בכל יום על פני הפלנטה שלכם וגם מרגישים איך אתם נכנסים יותר לאחדות איתו, מה שמאפשר לאמא כדור הארץ לנקות את השאריות של האנרגיות השליליות. יהיו כמה שינויי מזג אוויר הכרחיים אבל בוודאי לא יהיו קטסטרופות כפי שכמה עדיין רוצים שאתם תאמינו בכך. מקדו את עצמכם על האנרגיות החיוביות המגיעות בדרככם ואפשרו לכל הספקות להתנקות וללכת, כשכל אחד הוא בדיוק במקומו וברגע בזמן הנכונים לחוות זאת, את מה שהם תכננו, לפני שהגיעו לחיים אלה. כל דבר הוא כפי שצריך להיות ולגנות או להאשים אחרים לא יסייע לאף אחד, במיוחד אלה המעורבים בחוויה זו. במקום, שלחו אהבה ואור אליהם או למקומות בהם שינויים אלה מתרחשים ואתם תראו בוודאות את ההשפעה במיידי. מקדו את הפוקוס שלכם על אהבה ללא תנאי, כיוון שזו היא האנרגיה אשר תישא אתכם קדימה. היו לכם מספיק חוויות של כעס ושנאה כך שאתם עכשיו יכולים לראות את ההבדל בתוצאה. 
אנו רק במרחק מחשבה ואנו תמיד איתכם. אנו רואים חלק מכם עדיין נאבקים עם מתי ואיך אנו מגיעים ואנו מספרים לכם בשנית שאנו מגיעים ברגע הנכון ואתם צריכים להניח את כל הדאגות מאחור. זהו הרגע והכל מוגדר ומוכן ואתם צריכים רק לאפשר לתת ביטוי לכך במציאותכם. ספקות, כמובן, אינן מסייעות בתהליך זה, לכן אפשרו לעצמכם באמת להרגיש את היופי ואת ההוד של מה שמגיע. אפשרו למיינד להסתכל לתוך העתיד לכמה רגעים במהלך יומכם העמוס ואנו יודעים שאתם תרגישו שזה נהייה כה קרוב כך שזה יגרום לכך לחייך. תיהנו מרגעים אלה, כשאתם תזכרו אותם במשך זמן רב מאוד כחוויות היפות ביותר של מחזורי חיים רבים.
הכינו את עצמכם לחלק הבא של תהליך ההתעלות שלכם כיוון שחייכם ישתנו במהירות ללא כל עצירה מיותרת כלשהי, כמובן אם אינכם מבקשים לעשות זאת. זו תהיה נסיעה מהממת כלפי מעלה למצב של תודעה מלאה ולמצב של הוויה מאושרת שאנו דברנו על כך פעמים רבות. זכרו את כל מה שספרנו לכם וממשיכים לספר לכם ואנו מרגישים שאתם מרגישים את ההתרגשות של להיות חלק מכך. בקרוב, אנו נדבר אליכם ישירות, שלא יהיו לכם ספקות, כשאנו יודעים כמה חשוב המידע לכם. האמינו בעצמכם שעשיתם כזו קפיצה קדימה שעכשיו אתם מוכנים לקבל מידע רב יותר מבלי לדאוג. אלה מכם שלא מבקשים לקבל אותם, פשוט יתעלמו מהם ככל מידע אחר כזה, עד שהם יהיו מוכנים להם. אל תדאגו לגבי אף אחד, כשהם בוחרים להישאר לחוויות נוספות ברטטים הנמוכים ולא ירגישו נוח בתוך הרטטים הגבוהים יותר, אבל אהבה תמיד תישאר ואתם מסייעים להם עם הרטטים הגבוהים יותר שלכם כדי להבין את בחירותיהם, גם כאשר זה נראה שהם סגרו לגמרי את המיינד שלהם לקבל זאת. פשוט המשיכו לשלוח להם את אהבתכם ודעו שזה יסייע להם בלימוד העצמי שלהם.
אני SaLuSa מסיריוס, ואנו חולקים את התרגשותכם לגבי מה שעומד להגיע. אנו שולחים את אהבתנו לכולכם וכה שמחים שאתם מרגישים אותה ומחזירים אותה אלינו.


מתקשרת: MADAD
אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translator: Gili
  

No comments:

Post a Comment

Hino Sl