invoc


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Wednesday, August 7, 2013

06.08.2013 SaLuSaSaLuSa  - מיום 6  באוגוסט 2013

רמת הרטט שלכם עולה כל יום באופן אקספוננציאלי,  ואלה מכם אשר מכינים את עצמם לרטטים אפילו גבוהים יותר מרגישים כבר את השינוי בתוכם.  יכולתכם לספוג את האור המגיע פנימה גדלה במידה עצומה וזה גם ייראה בקרוב גם מבחוץ. חלף גל נוסף של ניקוי עבורכם  ועבור אמא כדור הארץ ואתם יכולים, פשוטו כמשמעו, לחוש אותו באוויר. האור מהשמש שלכם בהיר יותר, כיוון שאתם עכשיו מסוגלים לקבל תדרים גבוהים יותר מאשר אי פעם לפני כן. הסתכלו מסביבכם וראו זאת בעצמכם והרגישו את האנרגיה הטריה שנמצאת בכל מקום. האנרגיה הישנה של סבל וצער הוחלפה עם החדשה שהינה מלאה באהבה ובחמלה לכל אחד ללא כל הבדל. ככל שאתם תנקו את עצמכם יותר, כך אתם תרגישו יותר טריות ואהבה זו מסביב, לכן אל תהססו לרגע והשלימו את מה שהתחלתם לפני זמן רב והיה מאוד קשה וכואב, אבל עכשיו אפילו הבעיות הכבדות ביותר יכולות להתנקות בקלות כשהתדר עולה פעמים "אין ספור" וכמובן אתם נהפכים מודעים היטב לתהליך זה באמצעות הידיעה כשמשהו מצריך את תשומת לבכם.  חלק עשויים להחליט להתעלם וזה לגמרי בחירתכם האישית באיזו מהירות אתם עושים זאת, אבל אנו רוצים להזכירכם שזה אף פעם לא היה קל עבורכם לצעוד באופן מלא לתוך האור, כפי שזה עכשיו.

אלה הרגעים של התעוררותכם האמיתית ואנו מאוד מאושרים להיות איתכם, ולכן הניחו הצידה את כל ספקותיכם ופשוט הרגישו את האנרגיה שלנו זורמת אליכם. אנו יודעים שאתם רוצים לראות אותנו בסופו של דבר נוחתים, עם זאת ככל שתתמקדו באנרגיה שלנו, כך יותר אתם תמשכו אליכם עניינים אלה כגילוי וכנחיתות.  כל אחד ממסרינו הוא לגבי הרגשה וחיבור אמיתי אלינו ללא דאגות כלשהן על מתי ואיך. הרשו לכך להיות חלקנו בתוכניתנו של הביחד וכאשר הרגע הנכון מגיע, האמינו לנו כי אנו לא "נבזבז" רגע כלשהו ואנו נגיע  בהזדמנות נהדרת כזו שהיא עדיין מעבר לדמיונכם ורבים מכם, אשר מיושרים עם האנרגיה שלנו, כבר מרגישים שאנו מגיעים.

תמיד האזינו להדרכתכם הפנימית כיוון שאין היא יכולה לשקר לכם והרגישו את המשיכה של חוויותיכם הגבוהות יותר, אשר עומדות להיכנס למציאותכם. התכוננות להן היא מאוד חשובה, וזו הסיבה שאנו מרגישים שאנו צריכים להזכיר לכם לעיתים קרובות את מוכנותכם האישית ואת השינויים הנדרשים לפני צעדכם פנימה. אנו גם רוצים להזכירכם שלאחר שאתם תראו את כל היופי הזה בעיניכם ותקלטו הרגשות נהדרות אלה לתוך גופכם, אתם תבינו בבירור מדוע אתם צריכים הייתם להתכונן עבור תקופת זמן מדויקת זו. זכרו, כשאתם צועדים לתוך מציאותכם החדשה, יהיה לכם המון זמן להנאותיכם האישיות ואתם לא תצטרכו לדאוג שאתם תפסידו משהו חשוב, כי אינכם יכולים לאחר, לכן התמקדו על החזון שלכם על איך ייראו חייכם, ובקרוב אתם תבינו שאתם עזבתם את זמן האשליה וחייכם השתנו.


אני SaLuSa מסיריוס, ואנו כאן כדי לסייע לכם להשיג את מטרותיכם, שהגדרתם לעצמכם ורבים מכם עכשיו מודעים להן. הרגישו את האנרגיה שלנו והניחו הצידה את הדמיונות הישנים שהיו לכם פעם אשר לא התגשמו, כיוון שהם רק מחזיקים אתכם אחורה והקשיבו לנו, כיוון שאנו מספרים לכם שאנו מגיעים באופן היפה ביותר. היו מיושרים בתוך העכשיו, היו מיושרים איתנו ובאמת הרגישו אנרגיה נהדרת זו שיישור זה יוצר. אנו אוהבים את כולכם.

מתקשרת: MADAD
אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light

Translator: Gili
  

No comments:

Post a Comment

Hino Sl