invoc


לחצו בבקשה על הריבוע הימני בתחתית מסגרת הוידיאו כדי לקבל את הכתוביות .

AN INVOCATION

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

JERUSALEM -01:00H on 14:02:20

http://24timezones.com/

Friday, January 27, 2012

27.1.2012


Message from the Galactic Federation 1/27/12
הודעה מהפדרציה הגלקטית מיום 27 בינואר 2012

שיתוף. שיתוף הינו קונצפט אשר ייקח אתכם הרחק לתוך חווייתכם החדשה ויאפשר לציביליזציה שלכם להתרומם לגבהים שטרם השיגו לפני כן. חוסר השיתוף בעולמכם יצר חסמים כה רבים שהיוו את הסיבה למרבית הקשיים והמריבות שלכם. הפדרציה הגלקטית, מבקשת לשתף עמכם את הידע והניסיון שלנו באשר לקונצפט זה, ולהראות לכם כיצד החברה כולה יכולה לשגשג בהתבסס על שיטה פשוטה זו של כלכלה.

תמיד אפשר היה, בחברה שלכם לקבל שפע מכל דבר, אולם המעטים שאגרו כל מה שיכלו, השאירו רק פירורי לחם לכל שאר העולם שלכם להיאבק עבורם. עתה זה הזמן לשנות. אנחנו נעזור לכם לבצע שינויים רבים הנדרשים לחברה שלכם, אבל שוב, זה אתם שמוכרחים להחליט להתקדם עם תוכניות אלה. אתם המאסטרים של חווייתכם. אנחנו אינם הבוסים שמחליטים, וניתן לאמר שאתם הנכם הבוסים שמחליטים עבורנו. אנחנו מחכים להחלטתכם הקולקטיבית.

דרכים רבות חדשות ייפתחו עבורכם בימים הבאים, והחברה שלכם תתחיל לחוש, בדרכים רבות ונהדרות, מטמורפוזה (שינוי צורה) לתוך עולם הרבה יותר מפותח מאשר כיום. האם זה מה שאתם משתוקקים בצורה קולקטיבית? אם כן, אז זה מה שיהיה לכם. כך זה עובד. האם אין זה מספיק פשוט?

במבט אחורנית לעבר שנים בהיסטוריה שלכם, הידע לגבי הזכות שלכם לבחור את גורלכם נמנעה מכם בכוונה, על מנת לקדם את הכלא שלכם בעזרת חופן של הוויות שליליות. תוכנית זו של כוחות האופל היא עדיין היום בתוקף, ההבדל היחיד הוא שהרבה מכם נעשו מודעים לכך. מתאים למודעות הנולדת מחדש שלכם לראות את האנושות יוצאת לחופשי מהרודנות. האם רואים אתם כמה חשובה הזרימה החופשית של מידע לחברה? האם אתם רואים עכשיו איך הצנזורה ברמה כלשהיא הינה רעל לציביליזציה? האם אתם רואים, זה עתה, כמה חיוני לעשות את כל מה שאתם יכולים כדי להגן של זכויות לחופש הביטוי?

רימו אתכם במשך השנים ומנעו מכם זכויות אלה בשם הביטחון שאנשי אופל אלה הבטיחו לכם, והרמאות הגדולה ביותר מהכל היא שלא היה לכם אויבים כלשהם שאיימו על חירותכם חוץ מאנשי האופל עצמם. הם אלה שהתקיפו והפחידו אתכם בכך שנטלו מכם את כל הזכויות המקודשות. זוהי העת שבה כל נשמה המגולמת על הפלנטה שלכם, מבינה זאת. זוהי העת שכל נשמה בפלנטה שלכם אשר מבקשת להיות חופשיה שוב, לוקחת בחזרה את זכותה הריבונית על מנת לחוות את הקיום של בחירתה. האם תיקחו בחזרה זכויות אלה אשר רק שייכות לכם? זוהי השאלה המוצגת לכם היום. זוהי, עתה, בחירתכם. מה אתם רוצים לבחור?

קחו את הזמן לאפשר לאחרים שעדיין אינם מבינים את בחירתם בעת זו להיעשות מודעים לנתיבים העומדים לפניהם. שתפו מידע זה איתם, כך שמציעים להם חיים חדשים, חופש מהרודנות של המעמד השליט הקודם. תנו להם לדעת שיש לכם חברים רבי-עצמה אשר נמצאים כאן כדי לעזור לכם במשימה זו, אבל תמיד זכרו שהם חייבים להיות מודעים לכך שאנו לא נמצאים כאן כדי לעשות את עבודתכם עבורם. אנחנו פה רק כדי להבטיח שיהיה לכם כל מה שתבחרו כקולקטיב. זוהי משימתנו, אחת מני רבות בעת הזו, ואנו מצפים להיות מסוגלים לעזור בהמשך בדרך זו. יום זה הינו שלכם. אתם מחזיקים את המפתח אשר יפתח את הדלת למציאות החדשה שלכם.

עבור אלה שלא יבחרו דרך זו של חיים בעת זו, יש, כמובן, בחירה חליפית עבורם. כך הוא היקום, אשר בו כל בקשותיכם מוענקות חינם, וישנם הרבה נתיבים לכולם לבחור אשר יספקו את צרכי היחיד לצמיחה ולהתפשטות. קחו את הזמן להחליט איזה נתיב אתם מבקשים לתייר בו בפעם הבאה, כיוון שזו החלטה מאוד חשובה עבורכם להחליט. החלטתכם תכובד כפי שהיה תמיד, ותמיד יהיה.

אנחנו הפדרציה הגלקטית של האור
כפי שתוקשר באמצעות גרג גילס.


Translator: Gili Weizman
  

No comments:

Post a Comment

Hino Sl